Powrót

Witamy Was!

INDLOVU TOURS & SAFARIS Wasz przewodnik i kompan po krajach południowej Afryki. Nasze biuro podróży prowadzimy od pięciu lat, lecz pod urokiem tego przepięknego zakątka świata pozostajemy od ponad dwudziestu pięciu lat. Chcielibyśmy pokazać Państwu niezwykłe uroki Republiki Południowej Afryki, Namibii, Botswany, Zimbabwe, Mozambiku, Swazilandu, Lesotho.
Wyprawa, w której możecie Państwo wziąć udział to niezwykła przygoda. Zobaczycie nigdzie niespotykaną różnorodność krajobrazu, pustynie i oceany, busz, i skaliste góry, światowe metropolie i wioskę Zulusów, jeden z cudów świata, jakim są Wodospady Victorii, a romantyzmu afrykanskiego gwieździstego nieba nie da się opisać, to sami Państwo musicie zobaczyć!
Naszymi gośćmi są turyści z całego świata. Przede wszystkim jednak z Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec.
Oprócz wypraw turystycznych organizujemy też spotkania przedstawicieli polskiego biznesu z przedsiębiorcami Południowej Afryki. Współpracujemy z biurami podroży w całym kraju.
Zapraszamy do udziału w przygodzie życia. Gwarantujemy, że we wspaniałej atmosferze poznacie piękno i tajemnice afrykańskiego lądu.

Do zobaczenia!
Witold i Łukasz Kocznerowie

NASZ ADRES:

Indlovu Tours & Safaris
P.O. Box 201 Westonaria 1780 Johannesburg South Africa
Tel./Fax. +27 11 751 5827 E-Mail:
afryka@safariwafryce.com

Strona: www.safariwafryce.com

Indlovu Tours & Safaris P.O. Box 201 Westonaria 1780 Johannesburg South Africa
Tel./Fax. +27 11 751 5827 E-Mail:
afryka@safariwafryce.com

edesign © 2002 by RASTA